подбор персонала

Легендарное лондонское такси теперь в Украине

Легендарное лондонское такси теперь в УкраинеЛегендарное лондонское такси теперь в Украине (ИА Автоцентр)
Группа компаний «АИС» начинает продажу знаменитых черных кэбов.

В Москве такси поделят на обычные и премиальныеВ Москве такси поделят на обычные и премиальные (Кафа)
Их увидят жители и гости российский столицы уже в новом году.

ОМКФ, день первый: бабочка, Кардинале и ЖванецкийОМКФ, день первый: бабочка, Кардинале и Жванецкий (bigmir)net)
Через какое-то время такси уже под гостиницей, но выйти мы не можем. ... я упрямо пробую снова и снова и обещаю попробовать еще раз в такси.

У Дрогобичі пішов з дому шестирічний хлопчикУ Дрогобичі пішов з дому шестирічний хлопчик (Львівська Газета)
Як встановили, малолітній через вікно на першому поверсі покинув помешкання будинку та маршрутним таксі вирушив у район магазину «Рукавичка».

Бедуїни в Єгипті захопили в заручники американських туристівБедуїни в Єгипті захопили в заручники американських туристів (День)
У лютому в Єгипті водій таксі згвалтував туристку зі Швеції, а потім кинув її в пустелі в передмісті Каїра. Зловмисник був майже відразу затриманий.

Бедуїни в Єгипті захопили в заручники американських туристівБедуїни в Єгипті захопили в заручники американських туристів (информационный портал Ukranews)
У лютому в Єгипті водій таксі згвалтував туристку зі Швеції, а потім кинув її в пустелі в передмісті Каїра. Зловмисник був майже відразу затриманий.

П'яна блондинка вкрала автівку в таксиста й спричинила аваріюП'яна блондинка вкрала автівку в таксиста й спричинила аварію (Еxpress.ua)
Дівчина випила кілька спиртних коктейлів, а коли вона вночі поверталася додому, вирішила взяти таксі. Прокинулась від якогось поштовху, як пізніше ...

все новости